KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15227375

nr 1522 7375

Hans Verduijn

(f. 1946), Sverige

"Instrument II". Signerad. Akvarell. Bladets mått: 68x52 cm, yttermått inklusive ram: 80x62

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:18:45

20/2 01:33:43 1      Vinnande bud

Hans Verduijn

Läs mer om Hans Verduijn